f Eray Etiket Bardod Sistemleri

ÇÖZÜM İÇİN VARIZ

ELBETTE YAPARIZ !

Ürünlerimiz

Eray Etiket
Eray Etiket

KAĞIT BAZLI ETİKETLER

Kağıt bazlı etiketler mat ve parlak yüzeye sahip olabilirler. Üzerlerine her türlü kalem ile yazı yazılabilir. Yırtılabilir. Kuşe,Vellum,Fastyre,Eco Termal,Lamine Termal vb. örnek gösterilebilir.

Eray Etiket

PLASTİK BAZLI ( PP / PE ) ETİKETLER

Plastik bazlı etiketler, kağıt etiketlere oranla ışık, ısı, ve su gibi etmenlerden etkilenmez. Kolay yırtılmaz. Opak PP/PE, Mat PP/PE, Data PP/PE örnek gösterilebilir.

Eray Etiket

TERMAL ETİKETLER

Termal kağıtlardan üretilen etiketler, baskı esnasında ribbon kullanımı gerektirmez. Isı ve darbe gördüğünde kararan özel yapısıyla, ribbonsuz baskı alma imkanı sunar. Kendi içinde Eco Termal , Lamine Termal , Termal PP ve Termal Karton olarak ayrılır.

Eray Etiket

RİBBON ÇEŞİTLERİ

Kağıt veya Plastik bazlı etiketlere , Yıkama talimatlarına barkod yazıcı aracılığıyla baskı almayı sağlayan reçine ve bal mumu bazlı mürekkep şerididir. Kullanılması gereken ribbon, etiket türüne göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak kağıt etiket baskılarında wax ve wax resin ribbon kullanılırken, plastik etiketlerde resin ribbon kullanılması tavsiye edilir.

Eray Etiket

BARKOD YAZICILAR

TSC, Argox, Zebra ve Toshiba gibi bir çok markada, masaüstü / endüstriyel barkod yazıcı tedariğini sağlıyor ve teknik servis hizmeti sunuyoruz. Tedarik ve teknik servis hizmetlerimiz, barkod sistemleri kapsamındaki tüm ürünler için sunulmaktadır.

Ne yapıyoruz ?

Sektörde 10 yılı aşan tecrübemiz,  alanında profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla baskılı / baskısız etiketlerde talep odaklı üretim, barkod sistemleri alanında tedarik ve teknik servis hizmetimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.
Eray Etiket

Uluslararası Hizmet Ağı

Tüm dünyaya hizmet sağlıyoruz.

Eray Etiket

Etiket Uzmanlığı

Etiket tasarımı ve imalatı uzmanlık alanımız.

Eray Etiket

Esnek Tasarım

Her tip ürüne uygun elektronik çözümler sunuyoruz. 

Eray Etiket

7/24 Teknik Destek

Her Türlü Teknik Probleminize 7/24 Destek Sağlıyoruz.

Eray Etiket

Diğer Çözümler

Her Türlü Etiket İhtiyacınıza Çözüm Üretiyoruz.

0
Proje Sayısı
Başarıyla tamamlanan projelerimiz
0
Müşterilerimiz
Kalitemize güvenen sürekli müşterilerimiz
0
İhracat Oranı
İhracatın toplam üretime oranı

Son Eklenen Haberler

Eray Etiket
Website Arayümüz Yenilenmiştir.

Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için website...

Daha Fazla